X

Zgierski Dzień Przedsiębiorcy – Akademia ŚWIADOMI W BIZNESIE – gość specjalny – profesor Andrzej Blikle

Szanowni Państwo,

W imieniu Prezydenta Miasta Zgierza Przemysława Staniszewskiego i Zgierskiego Centrum Obsługi Przedsiębiorcy zapraszam na Zgierski Dzień Przedsiębiorcy i Akademię ŚWIADOMI W BIZNESIE, które odbędzie się 12 czerwca (środa) w Urzędzie Stanu Cywilnego (Pałacu Ślubów) w Zgierzu przy ul. 1 Maja 5

Rejestracja Państwa od godz. 9.30

Mediacja jako narzędzie optymalizacji biznesu (warsztat) – prowadzący: Andrzej Misiak – mediator stały, radca prawny, prezes Wojewódzkiego Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi. Propagator idei mediacji, mający na koncie dziesiątki zrealizowanych postępowań mediacyjnych, głównie w sprawach cywilnych, gospodarczych i rodzinnych. Wykładowca akademicki, trener i konsultant.

Firmy i organizacje XXI wieku – etyka w biznesie, organizacje turkusowe, Benefit Corporations (wykład) – prowadzący: profesor Andrzej Blikle – naukowiec w obszarze informatyki teoretycznej, a także autor publikacji i poradników z zakresu zarządzania. Jest również, zgodnie z rodzinną tradycją, mistrzem cukierniczym. Prof. Blikle prowadzi firmę doradczą pod nazwą Andrzej Blikle Doradca. W ramach otwartych konwersatoriów dzieli się wiedzą o zarządzaniu z wykładowcami uczelni wyższych, przedsiębiorcami, samorządowcami i liderami oświaty, pracownikami instytucji państwowych i pozarządowych.

Uroczyste rozdanie dyplomów ŚWIADOMI W BIZNESIE dla uczestników Akademii mających zarejestrowaną działalność lub siedzibę swojej Firmy na terenie Gminy Miasta Zgierz.

UWAGA !!! Zapisy !!!

Wszystkich chętnych proszę o kontakt:
Magdalena Szewczyk
Pełnomocnik Prezydenta ds. Przedsiębiorczości
Zgierskie Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

kom. 504 026 210
mszewczyk@umz.zgierz.pl

Urząd Miasta Zgierza
Plac Jana Pawła II
95-100 Zgierz