X

Zaproszenie na III edycję konkursu o nagrodę im. Rajmunda Rembielińskiego

Konkurs o nagrode im. Rajmunda Rembielińskiego

Zgierscy przedsiębiorcy stanowią jeden z najważniejszych filarów rozwoju naszego miasta. Doceniamy wysiłki tych, którzy mogą stanowić wzór i motywację dla innych.
Zapraszając przedsiębiorców do konkursu o nagrodę im. Rajmunda Rembielińskiego naszą intencją jest jak najszerzej rozumiana promocja firm mających siedzibę na terenie miasta Zgierza, firm, które dynamicznie się rozwijają, które mają ciekawą ofertę dla siebie wzajemnie i dla mieszkańców, a także tych, którzy wyróżniają się w działaniu na rzecz społeczności lokalnej. To Kapituła razem z Prezydentem Miasta Zgierza zadecyduje komu nadać tytuł Przedsiębiorcy Roku w kategorii mikro, mały, średni i duży. Mieszkańcy zaś zadecydują komu przyznać tytuł „Świadomi w biznesie – wybór mieszkańców”.
Do 21 listopada 2019 roku czekaliśmy na zgłoszenia firm do konkursu. Liczba firm, która zgłosiła się do konkursu jest imponująca, mamy zdecydowany progres w stosunku do roku ubiegłego.

Od 29 listopada 2019 roku do 28 stycznia 2020 roku trwa głosowanie mieszkańców.

Jak oddać głos?
1. Tradycyjnie: w Punkcie Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Zgierza czekają na Państwa Karty do Głosowania i urna, do której powinna trafić Karta
2. Karty będą również w posiadaniu wszystkich przedsiębiorców, którzy zgłosili się do konkursu
3. Elektronicznie: www.konkurs.cop.zgierz.pl

Oficjalne wyniki Konkursu poznamy 6 lutego 2020 roku podczas oficjalnej Gali Przedsiębiorca Roku 2019.