X

Spotkanie organizacyjne IPPCP

W imieniu Małgorzaty Rosołowskiej-Pomorskiej, Prezes Izby Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski, zapraszamy Państwa w dniu 24 maja (środa) o godz. 18.00 na spotkanie członkowskie. Spotkanie będzie miało miejsce w Zgierzu przy ul. Długiej 29, w sali konferencyjnej  na I piętrze funkcjonującej obecnie biblioteki, z której docelowo będziemy korzystać jako Izba, albowiem piętro wyżej został nam przyznany lokal – będzie możliwość obejrzenia.

Pierwszym naszym prelegentem będzie Pani Lilit Szustak, która zapozna nas z tematem dotacji na internacjonalizację przedsiębiorstw – plan rozwoju eksportu. Nabór wniosków rozpoczyna się 1 czerwca i trwa do 9 czerwca 2017 roku.

Drugim prelegentem będzie Firma UNDERGROUND prowadząca działalność związaną z udzielaniem wsparcia cudzoziemcom i ich pracodawcom w zakresie legalizacji pobytu i pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Jacek Winiarski i Monika Skonieczna przez blisko dziesięć ostatnich lat kierowali Wydziałem Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi, odpowiadając za realizację polityki migracyjnej państwa na szczeblu wojewódzkim. Bogaty zasób praktycznej wiedzy, znajomość przepisów i procedur, stosowanych w urzędach wojewódzkich pozawalają na to, by klienci UNDERGROUND w możliwie najmniej uciążliwy sposób legalizowali swój pobyt i pracę na terenie województwa łódzkiego i innych województw.

Na zakończenie Panie Wiesława Zewald i Magdalena Kuśmider prowadzące Instytut Szkoleniowo-Doradczy w Łodzi opowiedzą jak aspekty prawne, psychologiczne i społeczne wpływają na pozycję firmy

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy – 24 maja 2017 roku godz. 18.00 Zgierz ul. Długa 29 (dawne Centrum Obywatelskie).

PROSIMY O POTWIERDZENIE UDZIAŁU W SPOTKANIU!