X

Projekt „Przedsiębiorcy stawiają na rozwój”

Jedna z naszych firm członkowskich – Export Trading Development reprezentowana przez Lilit Szustak zaprasza do udziału w projekcie „Przedsiębiorcy stawiają na rozwój”. Projekt jest interesujący i, jak rekomenduje Pani Lilit, praktycznie za darmo.

Proponuję zapoznać się z załącznikami, w których są szczegóły przedsięwzięcia.

Zgłoszenia i ewentualne pytania proszę kierować bezpośrednio: Lilit Szustak telefon: 608 303 560 lub export@exporttrading.eu

Dla przypomnienia czym zajmuje się Firma Export Trading Development:

Export Trading Development to firma konsultingowa specjalizująca się w doradztwie, handlu zagranicznym i rozwoju sprzedaży eksportowej dla MŚP. Ich zespół ekspertów ma  doświadczenie w zarządzaniu działem eksportu oraz rozwojem międzynarodowego handlu dla firm prywatnych. Firma oferuje bardzo szeroki zakres usług dopasowanych do potrzeb klienta w zakresie handlu międzynarodowego. Zajmują się zarówno pozyskaniem środków z funduszy unijnych na rozwój działalności eksportowych, jak i sporządzaniem kompleksowych dokumentów określających strategie wprowadzania produktów oraz finansowania działalności eksportowej na wybranych rynkach. Po dofinansowaniu działalności eksportowej realizują założony plan jego rozwoju.

Zapraszamy zainteresowane firmy do współpracy!

Wzór planu rozwojowego

Formularz zgłoszeniowy