X

Pierwsze spotkanie przygotowawcze dla firm i instytucji z polskiej branży kosmetycznej i mody

W związku z planowaną przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych na początek 2017 r. wizytą z komponentem gospodarczym w Kolumbii, w imieniu Dyr. Departamentu Spraw Ekonomicznych MSZ, Pani Iwony Woickiej-Żuławskiej zapraszamy Państwa na pierwsze spotkanie przygotowawcze dla firm i instytucji z polskiej branży kosmetycznej i mody. Wstępny plan wizyty w Kolumbii przewiduje organizację polskiego stoiska/pokazu mody w ramach przyszłorocznego Bogota Fashion Week (przełom lutego i marca 2017 r.) oraz spotkania z partnerami w Medellin, jednym z głównych centrów mody w Ameryce Łacińskiej.

Liczymy na Państwa aktywny udział, który pomoże nam wspólnie wypromować pozytywny wizerunek Polski jako kreatywnego i innowacyjnego kraju, producenta doskonałej jakości ubrań i kosmetyków.

Spotkanie odbędzie się w dn. 13.12.2016 r. o godz. 9.00 w Ministerstwie Spraw Zagranicznych przy Al. J. Szucha 21 w Warszawie (budynek Articom).

Uprzejmie proszę o potwierdzenie Państwa uczestnictwa do dnia 8 grudnia. Ze względów proceduralnych konieczne jest zgłoszenie imienne.

W przypadku dodatkowych pytań, uprzejmie proszę o kontakt:

Katarzyna Grzybowska 

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Departament ds. Przedsiębiorczości

Wydział ds. Regionalnej Strategii Innowacji

ul. Tuwima 22/26, 90-002 Łódź

tel. 42 291 97 58 / fax 42 291 98 41

przedsiebiorczosc@lodzkie.pl