X

Możliwość organizacji misji gospodarczej do Hiszpanii. Prośba o opinie

Województwo łódzkie rozważa organizację komercyjnej misji gospodarczej do Hiszpanii w 2017 r., połączonej z udziałem w targach branżowych, której celem będzie wzrost internacjonalizacji firm z naszego regionu.

W związku z tym, że największe możliwości, jeśli chodzi o rozwój eksportu na rynek hiszpański, mają obecnie polskie produkty i usługi m.in. z sektorów spożywczego oraz IT/ICT, brane pod uwagę są dwa terminy organizacji misji, w których odbywać się będą w Madrycie targi dla w/w branż.

18-20.10.2017 r., Fruit Attraction, Madryt

Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw – Polska uczestniczyła po raz czwarty w zeszłorocznej, ósmej edycji wydarzenia, które zgromadziło ponad 1 tys.wystawców z 25 krajów oraz które odwiedziło blisko 50 tys. profesjonalistów branży rolno-spożywczej.

Na stoisku narodowym zorganizowanym przez Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw (KZGPOiW) oraz WPHI w Madrycie wystawiło się ze swoimi produktami 12 grup producenckich, reprezentujących łącznie ponad 50 przedsiębiorstw. .

23-25.05.2017 r., Digital Enterprise Show, Madryt

Międzynarodowe Targi Transformacji Cyfrowej Przedsiębiorstw – Pierwszą edycję targów DES, poświęconych transformacji cyfrowej przedsiębiorstw odwiedziło 18.000 profesjonalistów z ponad 40 krajów. Ofertę prezentowało ok. 200 wystawców, którzy reprezentowali głównie następujące sektory:handel, bankowość, przemysł, turystyka, służba zdrowia i logistyka. Prezentowana oferta dotyczyła głównie aplikacji związanych z digitalizacją,CRM’s, IoT, Big Data czy tzw. przechowywania danych w chmurze (cloud).

Zwracam się z do Państwa z prośbą o zwrotne udzielenie informacji, czy Państwa firma byłaby potencjalnie zainteresowana wzięciem udziału w którejś z  w/w  komercyjnych misji gospodarczych do Hiszpanii. Na informacje zwrotną oczekujemy będę oczekiwać do 27 stycznia br. do godz. 12:00.

Informacje proszę przesłać na adres joanna.niedzwiecka@lodzkie.pl