X

Misja gospodarcza do Korei Południowej (Seul i Gyeongii) 21-25 sierpnia 2017 r.

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Korei Południowej zapraszają przedsiębiorców do udziału w misji gospodarczej do Seulu i Gyeonggi, która odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia 2017 r.

Misja ma charakter wielobranżowy. Celem jest zwiększenie wymiany handlowej pomiędzy Polską a Koreą, a także prezentacja potencjału gospodarczego Województwa Łódzkiego oraz wymiana doświadczeń z przedstawicielami biznesu koreańskiego.

Głównym punktem programu będzie seminarium polsko-koreańskie z udziałem firm  i przedstawicieli władz koreańskich organizowane przy współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Seulu, w trakcie którego polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość zaprezentowania się szerokiemu gronu potencjalnych partnerów oraz wezmą udział w spersonalizowanych spotkaniach B2B.

Uczestnikami misji gospodarczej będą przedstawiciele przedsiębiorców oraz samorządu  z terenu naszego województwa.

Jednym z celów misji jest również dogłębne poznanie rynku koreańskiego (m.in. podczas specjalnie przygotowanych spotkań i warsztatów oraz spotkań z przedstawicielami ministerstwa Handlu) oraz opracowanie planu współpracy pomiędzy Województwem Łódzkim i Prowincją Gyeonggi uwzględniającym aspekty gospodarcze i kulturalne.

Udział w misji to niepowtarzalna szansa na pozyskanie konkretnych partnerów biznesowych i rozwój biznesu na tym bardzo atrakcyjnym i ceniącym polską jakość rynku.

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oferuje kompleksową organizację misji, w tym:

– przelot na trasie Warszawa-Seul-Warszawa,

– transfer lotnisko-hotel-lotnisko,

– transport lokalny podczas odbywających się wydarzeń,

– zakwaterowanie w hotelu 5* w Seulu (3 noclegi),

– kompleksową organizację dedykowanych spotkań B2B z instytucjami oraz firmami koreańskimi we współpracy z WPHI w Seulu, seminariów, warsztatów etc.,

– wyżywienie (śniadania, obiadokolacje),

– ubezpieczenie – opiekę organizacyjną podczas trwania wyjazdu.