X

Biznes w Branży Nieruchomości – edycja wiosna’21

Szanowni Państwo

Biznes w Branży Nieruchomości

to jedno z tych wydarzeń IPPCP, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem . Już maju odbędzie się kolejna jego edycja.

Zapraszamy Państwa na spotkanie networkingowe dla członków IPPCP oraz zaproszonych gości.

Inwestowanie w nieruchomości może być świetnym sposobem na zadbanie o swój majątek.

Może być przyczynkiem do rentierstwa i czerpania z życia pełnymi garściami. Może zdecydowanie częściej jednak prowadzić do nietrafionych inwestycji, zawyżonych kosztów remontowych, problemów z fachowcami, niesolidnymi najemcami i trudnościami z kredytem bankowym. Szczególnie dzieje się tak, kiedy robisz to ad hoc i nie pracujesz przy tym z profesjonalistami.

Może być przyczynkiem do rentierstwa i czerpania z życia pełnymi garściami. Może zdecydowanie częściej jednak prowadzić do nietrafionych inwestycji, zawyżonych kosztów remontowych, problemów z fachowcami, niesolidnymi najemcami i trudnościami z kredytem bankowym. SzcAby tak się nie stało, przyjdź na spotkanie 11.05.2021r w siedzibie Izby Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski w Zgierzu. Posłuchaj co mają do powiedzenia praktycy tego rynku o nieruchomościach od kuchni. Naszymi prelegentami będą architekci, biura sprzedaży, deweloperzy, wykonawcy i inwestorzy. Już 9 czerwca 2021 r. o godzinie 14:00 w naszej siedzibie w Zgierzu ul. Długa 29A dowiemy się jakich błędów uniknąć inwestując w nieruchomości! Szczególnie dzieje się tak, kiedy robisz to ad hoc i nie pracujesz przy tym z profesjonalistami.

Wydarzenie jest zamkniętym spotkaniem Izby Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski. Zapraszamy wszystkich członków oraz naszych gości.

Prosimy o potwierdzenie obecności na adres mailowy: biuro@ippcp.pl lub kontakt telefoniczny z dyrektorem biura 792 098 888

Osoby które nie są członkami Izby a są zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt telefoniczny

Serdecznie zapraszamy!