X

Akcja wsparcia dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu! Codzienne dostawy ciepłych posiłków dla personelu szpitala!

Szanowni Koledzy,

Stanęliśmy w obliczu niespotykanej dotąd sytuacji która z każdym dniem coraz bardziej wpływa na nasze codzienne życie i funkcjonowanie naszych firm. Wszyscy jesteśmy pełni obaw.

Jedno jest pewne! W tym pełnym wyzwań czasie musimy być solidarni i wspierać się wzajemnie. To będzie szczególnie trudny czas dla pracowników służb medycznych. Jeden z naszych członków właściciel firmy Konsport i Restauracji Kamienica nr 6 w Aleksandrowie Łódzkim, zainicjował akcję wsparcia naszego szpitala Wojewódzkiego w Zgierzu który jak wiecie został przekształcony w szpital zakaźny na nasz region. Pracownicy restauracji będą codziennie przygotowywać nieodpłatnie posiłki dla pracowników szpitala. Dowozem zajmie się straż pożarna z Aleksandrowa Łódzkiego. Do przygotowania posiłków potrzebne są produkty których zakup zadeklarowała nasza Izba. Już pierwsze firmy zadeklarowały się z dobrowolnymi wpłatami na ten cel. Firma Jamir Mirka Sobieraja przekaże nieodpłatnie mięso i wędliny.

Prosimy wszystkich członków o wpłaty dobrowolnej zadeklarowanej kwoty na ten cel liczy się każda złotówka. Każda wpłata będzie rozliczona notą księgową jako wpłata dobrowolnej składki na statutowe cele Izby. Wszystkie firmy, które wpłacą dowolną kwotę będą wymienione na naszej stronie, w mediach społecznościowych i komunikatach kierowanych do mediów. Środki finansowe będą przeznaczone na zakup produktów spożywczych służących do przygotowania posiłków dla pracowników szpitala.

Wpłaty z dopiskiem SZPITAL prosimy kierować na:

IPPCP – Bank Spółdzielczy Zgierz
95878300040028784720000002

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z biurem IZBY.

Kierownik Biura:
Renata Wójtowicz
792 098 888
biuro@ippcp.pl

Po zakończeniu akcji przedstawimy szczegółowe rozliczenie. Prosimy Państwa o aktywne włączenie się w działanie oraz zachęcanie również innych firm z poza Izby o wsparcie naszej akcji.

Istnieje również możliwość wsparcia akcji poprzez osoby indywidualne poprzez zakup lunchu w kwocie 9 PLN (uśredniony koszt produktów) wykonując przelew lub osobiście w Kamienicy nr 6. Wpłaty będą potwierdzane paragonem lub na życzenie fakturą VAT.

Dane do przelewu:

Restauracja Kamienica NR 6
95-070 Aleksandrów Łódzki, Plac Kościuszki 6
mBank 10114011080000203080001001

Dziękujemy. Liczymy na Państwa pomoc.
W imieniu Zarządu Izby
Tomasz Bartosiak