X

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRZELECKIE- UNIFORM SHOOTING

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam wszystkich członków MKMRP Region Zgierz oraz członków Izby Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski w Zgierzu do wzięcia udziału w zawodach strzeleckich z broni palnej UNIFORM SHOOTING Region Zgierz 2022 o Puchar Starosty Zgierskiego, Prezydenta Miasta Zgierza, Prezesa MKMRP Region Zgierz , Komendanta Powiatowego PSP w Zgierzu, Prezesa IPPCP w Zgierzu , Prezydenta MKMRP Polska, które odbędą się w dniu 06.05.2022 r. o godzinie 16.30 na Strzelnicy Sportowej w Aleksandrowie Łódzkim, ul Wierzbińska 58.

Zawody zostaną przeprowadzone w oparciu o regulamin strzelnicy sportowej. Dalej staramy się dla Państwa prowadzić szkolenie w formie naszych zawodów w celu zapoznania się i obycia z różnymi rodzajami broni palnej. Naszym celem jest oprócz spotkania integracyjnego nauczenie wszystkich członków klubu i gości zaproszonych podstawowych umiejętności strzeleckich. Zawody mają charakter ogólnopolski.

Dwie konkurencje strzelanie dynamiczne i strzelanie do tarczy, pistolety GLOCK-17 wprowadzamy nowy rodzaj broni pistolet SCORPION. Dwie grupy strzelających kobiety i mężczyźni osobno.

Po zawodach odbędzie się w tym samym miejscu spotkanie integracyjne , koszt wpisowego na zawody i spotkanie integracyjne 200 zł od osoby będącej członkiem MKMRP Region Zgierz z opłaconą składką członkowską, dla osób nie będących członkami Klubu 250 zł, w przypadku członków klubu z opłaconymi bieżącymi składkami resztę kosztów pokrywa MKMRP Region Zgierz. Istnieje możliwość wzięcia udziału w samej imprezie integracyjnej. Koszt 130 zł członek klubu MKMRP z ważną legitymacją pozostałe osoby 150 zł. Organizatorami zawodów są Mundurowy Klub Motorowy Rzeczypospolitej Polskiej Region Zgierz i IPPCP w Zgierzu pod patronatem Starosty Zgierskiego i Prezydenta Miasta Zgierza.

Dla chętnych istnieje możliwość zarezerwowania noclegu.

Ze względu na rezerwację miejsca bardzo proszę o potwierdzenie udziału w imprezie i wpłatę wpisowego do 29.04.2022r. Osoby odpowiedzialne za przyjmowanie potwierdzeń;

Jarosław Wołoszyński Prezes Regionu tel 790653657

Anna Mundzia wice-Prezes tel. 663390939

Maciej Palczewski Skarbnik Regionu tel. 601238836

Ryszard Gliński Sekretarz Regionu tel 602155423

Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszam i liczę na uczestnictwo w zawodach.

z wyrazami szacunku Prezes Mundurowego Klubu Motorowego

Rzeczypospolitej Polskiej Region Zgierz

Jarosław Wołoszyński

Prezes IPPCP

Tomasz Bartosiak