X

XIV Forum Inżynierskie

Uprzejmie zapraszamy wszystkie firmy zrzeszone w samorządzie gospodarczym – organizacjach członkowskich Krajowej Izby Gospodarczej do udziału w XIV FORUM INŻYNIERSKIM, które odbędzie się pod tytułem „Reindustrializacja – wyzwaniem dla polskich inżynierów i przedsiębiorców”.

FORUM odbędzie się w ramach Targów Innowacje –Technologie – Maszyny na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniu otwarcia Targów ITM 6 czerwca 2017 r.

Krajowa Izba Gospodarcza jest współorganizatorem FORUM wspólnie Naczelną Organizacją Techniczną. Zwracam się do organizacji członkowskich KIG o rozpropagowanie tego Forum i zachęcenie firm członkowskich do uczestnictwa.

Problem reindustrializacji Polski i całej Europy jest jednym z największych wyzwań przed którym stanęło nasze pokolenie. Myślę, że FORUM będzie wspaniałym miejscem od wymiany myśli i doświadczeń związanych z tym problemem.

W załączeniu zgłoszenie uczestnictwa w FORUM. Udział w Forum jest bezpłatny. Na podstawie karty zgłoszenia prześlemy imienne zaproszenie i bilet wstępu na MTP, umożliwiający zwiedzenie Targów Innowacje – Technologie – Maszyny. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa najpóźniej (na Karcie zgłoszeniowej) do 20 maja br.

Karta zgłoszenia

Złożenia XIV Forum Inżynierskiego