X

ZAPRASZAMY NA EUROPEJSKIE FORUM GOSPODARCZE

16 – 17 września 2019 r. w Vienna House Andel’s Łódź.
Szanowni Państwo,

Największe wydarzenie gospodarcze naszego regionu już za chwilę, nie może tam zabraknąć przedstawicieli naszej organizacji. W imieniu Izby oraz Władz Samorządu Województwa Łódzkiego zapraszamy Państwa do udziału w tym niezwykle ważnym wydarzeniu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny więcej informacji znajdziecie Państwo

Stronę wydarzenia (REJESTRACJA, PROGRAM):

https://forum.lodzkie.pl/

Szczególnie zapraszamy na panel z udziałem przedstawiciela naszej Izby Tomasz Bartosiaka – Prezesa Izby:
„Sukcesja w organizacjach. To początek końca czy nowy początek?” przyjrzymy się z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się dzisiejsze kluby biznesu i przedsiębiorcy w nich zrzeszeni.

Debata odbędzie się 17 września 2019 r. o godzinie 11:00, jako jeden z paneli podczas XII Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2019

Sprawdź na: https://forum.lodzkie.pl/program
O EUROPEJSKIM FORUM GOSPODARCZYM:

Szerokie spektrum tematów, znakomici goście i prelegenci – profesjonaliści zapewniają, że będzie to spotkanie oparte na wiedzy, a wymiana doświadczeń będzie ogromną wartością. Bloki tematyczne są skoncentrowane na najważniejszych dla Łódzkiego dziedzinach gospodarki. Będziemy więc mówić o rolnictwie i przetwórstwie rolno-spożywczym oraz logistyce i transporcie. Dużą uwagę poświęcimy przedsiębiorcom, a także nowym technologiom i pracom badawczym. Zapraszamy też Państwa do prac nad strategią rozwoju województwa.

Chcemy, aby zbliżające się forum miało charakter otwartej dyskusji poprowadzonej wprawdzie przez fachowców, ale zachęcającej do wyrażania opinii i włączania się do niej. Zależy nam jednocześnie aby inspirowało, motywowało do działania i zachęcało do wspólnej pracy na rzecz naszego regionu.

W załączeniu przesyłay zaproszenie Pana Grzegorza Schreibera, Marszałka Województwa Łódzkiego na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2019. Organizatorem tego wydarzenia jest Województwo Łódzkie. Kolejna, dwunasta już edycja Forum odbędzie się w dniach 16 – 17 września 2019 r. w Vienna House Andel’s Łódź.