X

XIV FORUM INŻYNIERSKIE

Uprzejmie zapraszam wszystkie firmy zrzeszone w samorządzie gospodarczym  – organizacjach członkowskich Krajowej Izby Gospodarczej do udziału w XIV FORUM INŻYNIERSKIM, które odbędzie się pod tytułem: „Reindustrializacja – wyzwaniem dla polskich inżynierów i przedsiębiorców”.

FORUM odbędzie się w ramach Targów Innowacje –Technologie – Maszyny na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniu otwarcia Targów ITM 6 czerwca 2017 r. Krajowa Izba Gospodarcza jest współorganizatorem FORUM wspólnie Naczelną Organizacją Techniczną.

Zwracam się do organizacji członkowskich KIG o rozpropagowanie tego Forum i zachęcenie firm członkowskich do uczestnictwa. Problem reindustrializacji Polski i całej Europy jest jednym z największych wyzwań przed którym stanęło nasze pokolenie. Myślę, że FORUM będzie wspaniałym miejscem od wymiany myśli i doświadczeń związanych z tym problemem.

W załączeniu zgłoszenie uczestnictwa w FORUM. Udział w Forum jest bezpłatny. Na podstawie karty zgłoszenia prześlemy imienne zaproszenie i bilet wstępu na MTP, umożliwiający zwiedzenie Targów Innowacje – Technologie-Maszyny. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa najpóźniej (na Karcie zgłoszeniowej) do 12 maja br.